Предлошка:Департман во Франција

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
{{{name}}}
Департман
ЗемјаФранција
Часовен појасCET (UTC+1)
 • Лете (ЛСВ)CEST (UTC+2)
Икона за документација Документација за предлошка[создај]