Предлошка:Гренд Слем настан

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
[[{{{1}}} {{{2}}}|{{{1}}} {{{2}}}]]
2020  
шампион :
  {{{defchamp}}}
Шампион :   {{{champ}}}
Вице-шампион :   {{{runner}}}
Резултат :   {{{score}}}
Икона за документација Документација за предлошка[создај]