Предлошка:Главен список

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Употреба[уреди извор]

За да ставите врска до „потсписок“ на извесна тема, употребете:

{{главен список|другиот список}}