Предлошка:ГЛСД - повардарска епархија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
ГНУ Дадена е дозвола за копирање, дистрибуирање, и/или видоизмена на овој документ под условите на ГНУ-овата Лиценца за слободна документација, верзија 1.2 или било која понова верзија издадена од Фондацијата за слободна програмска опрема; без непроменливите делови, без текстот на предните корици, и без текстот на задните корици. Види Википедија:Проект:МПЦ - Цркви и Манастири#Повардарска епархија на МПЦ
Подлежи и на општите услови на употреба.