Предлошка:Возачи во Фортунео

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Документација за предлошка
Како да го прилагодувате приказот на предлошката
  • Користете {{Возачи во Фортунео |state=collapsed}}  за предлошкава да се прикаже во скриена состојба.
  • Користете {{Возачи во Фортунео |state=expanded}}  за предлошкава да се прикаже во раширена (полна) состојба.
  • Користете {{Возачи во Фортунео |state=autocollapse}}  за предлошкава да се прикаже во скриена состојба само ако има друг ваков хоризонтална предлошка на страницата.
  • Ако не е поинаку зададено (проверете го параметарот state во кодот на предлошкава), самосклопувањето ќе биде стандарден начин на приказ.
Rider maintenance
Провери целосност на превметнувањата
Source: "2015 » Bretagne - Séché Environnement (PCT)". ProCyclingStats.com. Посетено на 8 March 2015. no-break space character во |title= во положба 5 (help)

Поврзано