Предлошка:Вики Клуб

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Glam Macedonia mk.svg Оваа статија е создадена од членови на Вики клубовите во Македонија. Ако сакате да станете член на овој проект, ве молиме посетете ја страницата на проектот, каде можете да се приклучите на проектната екипа.


Упатство[уреди извор]

Ставете го овој шаблон на страницата за разговор на сите статии кои се создадени од членовите на било кој Вики Клуб. За да го додадете шаблонот, користете {{Вики Клуб}}.