Предлошка:ВПЕМ

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
ВикиПроект Егејска Македонија.svg Оваа статија е дел од ВикиПроект Егејска Македонија, чии цели се создавање стандардизиран, информативен и лесен за користење извор за овој дел од Македонија. Ако сакате да земете учество во овој проект, ве молиме посетете ја страната на проектот, каде можете да се приклучите на проектната екипа.

Упатство[уреди извор]

Ставете ја оваа предлошка на страницата за разговор на сите статии кои се во делокругот на ВикиПроект Егејска Македонија. За да ја додадете предлошката, користете {{ВПЕМ}}.