Прејди на содржината

Предлошка:Белешка за предлошки за слики

Од Википедија — слободната енциклопедија
Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Првиот параметар (име на предлошката) е задолжителен, а вториот (страница на алтернативна ознака) не е.

Други предлошки за категории[уреди извор]

За именски простори

Одржување