Предлошка:БДМ

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Анализа и валоризација на биодиверзитетот на национално ниво (PDF). Скопје: УНДП. 2010. ISBN 978-9989-188-66-4. (македонски)

Икона за документација Документација за предлошка

Го наведува извештајот „Анализа и валоризација на биодиверзитетот на национално ниво“.