Предлошка:Англиски грофовии-Владејачки партии

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

 Шаблонов ги дава владејачките партии во грофовиите во Англија. Употреба: {{Англиски грофовии-Владејачки партии|CTY=Somerset}}