Портал:Спорт/Избрана слика

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
0408 USA Olympic fencing.jpg
Игор Турчин против Вестон Кесли, во вториот круг од поединечните натпревари во дисциплината меч, на Летните олимписки игри — 2004 одржани во Атина