Портал:Музика/Избрана слика

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
SonicYouth.JPG
Ким Гордон (лево) и Тарстон Мур од групата SonicYouth во Стокхолм, 2005