Податотека:Usti nad Labem districts.png

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(957 × 655 пиксели, големина: 34 КБ, MIME-тип: image/png)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.

Опис

Опис

Map of the districts of Usti nad Labem region of the Czech Republic. Created by Rarelibra 15:30, 2 January 2007 (UTC) for public domain use, using MapInfo Professional v8.5 and various mapping resources.

Датум (датум на изворното подигање)
Извор Нема укажано машински читлив текст. Се претполага дека е сопствено дело (според изјавите за авторските права)
Автор Нема укажано машински читлив автор. Се претполага дека авторот е Rarelibra (според изјавите за авторски права).

Лиценцирање

Public domain Јас, праводржецот на ова дело, го предавам истото во јавна сопственост. Ова важи за целиот свет.
Во извесни земји ова не е правно изводливо. Во тој случај:
Дозволувам секому да го користи делово за било каква цел, без било какви услови, освен ако такви услови не ги налага законот.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна15:37, 6 август 2015Минијатура на верзијата од 15:37, 6 август 2015957 × 655 (34 КБ)AlphathonCropped out unnecessary border
16:30, 2 јануари 2007Минијатура на верзијата од 16:30, 2 јануари 20071.056 × 816 (23 КБ)RarelibraMap of the districts of Usti nad Labem region of the Czech Republic. Created by ~~~~ for public domain use, using MapInfo Professional v8.5 and various mapping resources.

Следнава страница ја користат податотекава:

Глобална употреба на податотеката

Оваа податотека ја користат и следниве викија:

Метаподатоци