Податотека:The view to New Orthodox Church and neighborhood.jpg

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(1.971 × 1.418 пиксели, големина: 595 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.

Опис

Опис
English: Panoramic view of en:Sremska Mitrovica, Serbia, Vojvodina
Français : Vue générale de fr:Sremska Mitrovica, Voïvodine, Serbie
Датум (датум на изворното подигање) - 2008-03-14 (current)
Извор Originally from sr.wikipedia; description page is/was here.
Автор Original uploader was sr:Корисник:Ant83 at sr.wikipedia

Лиценцирање

PD-icon.svg
Ова дело е предадено во јавна сопственост од неговиот автор, Ant83 на Ризница на . Ова важи за целиот свет.
Во случај ова да е правно неизводливо:
Ant83 му дозволува секому да го користи делово за било каква цел, без било какви услови, освен ако такви услови не ги налага законот.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:54, 14 март 2008Минијатура на верзијата од 19:54, 14 март 20081.971 × 1.418 (595 КБ)Aristote2{{Information |Description=Panoramic vew of en:Sremska Mitrovica, Serbia, Vojvodina/Vue générale de fr:Sremska Mitrovica, Voïvodine, Serbie |Source=Originally from [http://sr.wikipedia.org sr.wikipedia]; description page is/was [http://sr.wik

Следнава страница ја користат податотекава:

Глобална употреба на податотеката

Оваа податотека ја користат и следниве викија:

Метаподатоци