Податотека:Syzygium aqueum (Watery Rose Apple or Tambis) mosaic virus.JPG

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(2.000 × 1.126 пиксели, големина: 740 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.

Опис

Опис
English: Syzygium aqueum (Watery Rose Apple or Tambis) mosaic virus
Датум
Извор сопствено дело
Автор Obsidian Soul

Лиценцирање

Јас, праводржецот на ова дело, со ова го објавувам истото под следнава лиценца:
Creative Commons CC-Zero Оваа податотека е достапна под лиценцата Криејтив комонс Универзално предавање во јавна сопственост.
Лицето поврзано со делото со овој документ го има предадено истото во јавна сопственост, откажувајќи се од сите права на тоа дело за цел свет, под законот за авторско право и поврзани или сродни законски права што ги имало на тоа дело, дотолку колку што е дозволено со закон. Делата под CC0 не бараат припишување (наведување автор и/или извор). Кога го наведувате делото, наводот не треба да подразбира било каква поддршка од авторот.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна10:36, 15 април 2011Минијатура на верзијата од 10:36, 15 април 20112.000 × 1.126 (740 КБ)Obsidian Soul{{Information |Description ={{en|1=''Syzygium aqueum'' (Watery Rose Apple or Tambis) mosaic virus}} |Source ={{own}} |Author =Obsidian Soul |Date = |Permission = |other_versions = }} [[Category:Syzy
10:28, 15 април 2011Минијатура на верзијата од 10:28, 15 април 20112.000 × 1.126 (740 КБ)Obsidian Soul{{Information |Description ={{en|1=''Syzygium aqueum'' (Watery Rose Apple or Tambis) mosaic virus}} |Source ={{own}} |Author =Obsidian Soul |Date = |Permission = |other_versions = }} [[Category:Syzy

Следнава страница ја користат податотекава:

Метаподатоци