Податотека:Proshtanie slavyanki.ogg

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Proshtanie_slavyanki.ogg(Ogg Vorbis звучна податотека, времетраење 2 м 36 с, 108 Кб/с)

Опис[уреди | уреди извор]

Проштавањето на Славјанка“ (Прощание славянки), оригинална инструментална верзија.

Лиценца[уреди | уреди извор]

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна21:29, 5 октомври 2006
2 м 36 с (2,01 МБ)Bjankuloski06 (разговор | придонеси)Проштавањето на Славјанка“ (Прощание славянки), оригинална инструментална верзија.
  • Не можете да презапишете врз податотекава.

Следнава страница ја користат податотекава:

Статус на прекодирањето

Поднови статус на прекодирање
ФорматПропусностПреземањестатусТраење на прекодирањето
MP3175 Кб/с
Преземи податотека
Завршено на 08:58, 25 декември 20175,0 с

Метаподатоци