Податотека:Mongolia Khovd sum map mk.png

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(1.436 × 1.939 пиксели, големина: 34 КБ, MIME-тип: image/png)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.

Опис

Опис
English: Translated map of Khovd Sum into Macedonian language
Македонски: Преведена мапа на Ховд дистрикт на македонски јазик
Датум 18.102008
Извор сопствено дело
Автор MacedonianBoy

Лиценцирање

Јас, праводржецот на ова дело, со ова го објавувам истото под следнава лиценца:
w:mk:Криејтив комонс
наведи извор
Оваа податотека е под лиценцата Криејтив комонс Наведи извор 3.0 Нелокализирана.
Можете:
  • да споделите – да го умножувате, распространувате и емитувате делото
  • да преработувате – да преработувате
Под следните услови:
  • наведи извор – Ќе мора да дадете прикладен припис, да ставите врска до лиценцата и да укажете дали има направено промени. Ова може да биде направено на било кој разумен начин, но без да оддава впечаток дека лиценцодавецот стои зад Вас и Вашата употреба.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна11:50, 18 октомври 2008Минијатура на верзијата од 11:50, 18 октомври 20081.436 × 1.939 (34 КБ)MacedonianBoy{{Information |Description={{en|1=Translated map of Khovd Sum into Macedonian language}} {{mk|1=Преведена мапа на Ховд дистрикт на македонски јазик}} |Source=Own work by uploader |Author=[[User:MacedonianBoy|Mac

Следниве 2 страници ја користат податотекава: