Податотека:Hairdryer 20101109.jpg

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(1.500 × 2.000 пиксели, големина: 316 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.
Опис
English: Toshiba bland hairdryer
Датум
Извор сопствено дело
Автор Batholith (talk)
Дозвола
(Повторно користење на податотекава)
Public domain Јас, праводржецот на ова дело, го предавам истото во јавна сопственост. Ова важи за целиот свет.
Во извесни земји ова не е правно изводливо. Во тој случај:
Дозволувам секому да го користи делово за било каква цел, без било какви услови, освен ако такви услови не ги налага законот.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна16:45, 9 ноември 2010Минијатура на верзијата од 16:45, 9 ноември 20101.500 × 2.000 (316 КБ)Batholith{{Information |Description={{en|Toshiba bland hairdryer}}{{ja|東芝製ヘアドライヤー}} |Source=Own work |Author=Batholith ([[:ja:User talk:Bat

Следнава страница ја користат податотекава:

Глобална употреба на податотеката

Оваа податотека ја користат и следниве викија: