Податотека:Garagay altorrelieve polícromo.JPG

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Garagay_altorrelieve_polícromo.JPG(616 × 480 пиксели, големина: 30 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.

Опис

Опис

Multicoloured alto-relievo in Garagay archaelogical site in Lima, Peru.

Датум
Извор Personal archives
Автор Cynthia Vila (uploaded by Aucahuasi)

Лиценцирање

Public domain Ова дело е предадено во јавна сопственост од неговиот автор, Cynthia Vila. Ова важи за целиот свет.
Во извесни земји ова не е правно изводливо. Во тој случај:
Cynthia Vila му дозволува секому да го користи делово за било каква цел, без било какви услови, освен ако такви услови не ги налага законот.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна01:51, 23 февруари 2008Минијатура на верзијата од 01:51, 23 февруари 2008616 × 480 (30 КБ)Aucahuasi~commonswiki{{Information |Description= Multicoloured alto-relievo in Garagay archaelogical site in Lima, Peru. |Source= Personal archives |Date= July 2005 |Author= Cynthia Vila (uploaded by Aucahuasi) |Permission= See below |other_versions= }} == L

Следнава страница ја користат податотекава:

Глобална употреба на податотеката

Оваа податотека ја користат и следниве викија: