Податотека:Crystal Clear app Login Manager 2.png

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Crystal_Clear_app_Login_Manager_2.png(170 × 170 пиксели, големина: 14 КБ, MIME-тип: image/png)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.
Опис

The same as File:Crystal Clear app Login Manager.png, with transparent space added to top, left, and right to the icon.

Датум (UTC)
Извор
Автор


Applications-graphics.svg
Ова е ретуширана слика, што значи дека е дигитално променета (обработена) од изворната верзија. Обработки: Add transparent space to top, left, and right to the icon. Оригиналот може да се види тука: Crystal Clear app Login Manager.png. Обработил: Quest for Truth.

Јас, праводржецот на ова дело, со ова го објавувам истото под следнава лиценца:
GNU head Оваа библиотека е слободна програмска опрема; можете да ја распространувате и/или менувате под условите на ГНУ-овата ограничена општа јавна лиценца според објавеното од Фондацијата за слободна програмска опрема; верзија 2.1 на лиценцата, или (по ваш избор) било која понова верзија. Оваа библиотека се распространува со надеж дека ќе биде од корист, но без било каква гаранција; дури ни подразбраната гаранција за продажна погодност или соодветност за определена цел. Погледајте ги верзијата 2.1 и верзијата 3 на ГНУ-овата ограничена општа јавна лиценца за повеќе информации.

Изворна евиденција за подигањето

This image is a derivative work of the following images:

  • File:Crystal_Clear_app_Login_Manager.png licensed with LGPL
    • 2007-01-23T23:05:32Z Pngbot 128x128 (11207 Bytes) optimized with optipng
    • 2006-03-28T01:39:51Z CyberSkull 128x128 (11703 Bytes) {{Information| |Description={{crystal clear}} |Source= |Date= |Author= |Permission= |other_versions= }} [[Category:Software icons]]

Uploaded with derivativeFX

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна21:02, 25 јануари 2011Минијатура на верзијата од 21:02, 25 јануари 2011170 × 170 (14 КБ)Quest for Truth{{Information |Description=The same as File:Crystal Clear app Login Manager.png, with transparent space added to top, left, and right to the icon. |Source=*File:Crystal_Clear_app_Login_Manager.png |Date=2011-01-25 18:58 (UTC) |Author=*[[:File:C

Податотекава се користи во повеќе од 100 страници. Следниов список ги прикажува само првите 100 страници што ја користат податотеката. Целосен список ќе најдете тука.

Глобална употреба на податотеката

Оваа податотека ја користат и следниве викија:

Погледајте ја останатата глобална употреба на податотекава.