Податотека:ВикиПроект Егејска Македонија.svg

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(SVG податотека, номинално 537 × 431 пиксели, големина: 120 КБ)

Опис[уреди | уреди извор]

Опис

Лого на ВикиПроект „Егејска Македонија“.

Извор

Податотека:Егејска Македонија-Контури.svg

Датум

7 јануари 2016

Автор

Б. Јанкулоски

Дозвола
(Пренамена на сликава)

Видете подолу.

Лиценцирање[уреди | уреди извор]

Јас, правоносецот на ова дело, овде го издавам под следнава лиценца:

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна03:13, 23 јануари 2016Минијатура на верзијата од 03:13, 23 јануари 2016537 × 431 (120 КБ)Bjankuloski06 (разговор | придонеси)Согласно подобрената нова верзија на контурите на Егејска Македонија.
17:10, 7 јануари 2016Минијатура на верзијата од 17:10, 7 јануари 2016537 × 431 (60 КБ)Bjankuloski06 (разговор | придонеси){{Слика-опис |Опис= Лого на ВикиПроект „Егејска Македонија“. |Извор= [[:Податотека:Егејска Мак...
  • Не можете да презапишете врз податотекава.

Податотекава се користи во повеќе од 100 страници. Следниов список ги прикажува само првите 100 страници што ја користат податотеката. Целосен список ќе најдете тука.

Метаподатоци