ОУ „Стив Наумов“ - Пласница

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
„"Стив Наумов"“

Место
Општина: Пласница
Нас. место: Пласница
Основни информации
Контактни информации

Основното училиште "Стив Наумов" се наоѓа во Пласница, општина - Пласница.

Учество на натпревари[уреди | уреди извор]

Освоени награди[уреди | уреди извор]

Познати личности кои учеле во ова училиште[уреди | уреди извор]

Познати личности кои предавале во ова училиште[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]