ОУ „Лирија“ - Тетово

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето


„„Лирија““

Место
Општина: Тетово
Нас. место: Тетово
Основни информации
Контактни информации

„Лирија“основно училиште во Тетово, Општина Тетово.

Учество на натпревари[уреди | уреди извор]

Освоени награди[уреди | уреди извор]

Познати личности кои учеле во ова училиште[уреди | уреди извор]

Познати личности кои предавале во ова училиште[уреди | уреди извор]