ОУ „Коста Рацин“ - Подареш

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Коста Рацин

Primary school Kosta Racin - Podareš (5).jpg
Место
Општина: Радовиш
Нас. место: Подареш
Основни информации
Контактни информации

Коста Рациносновно училиште во село Подареш, Општина Радовиш.

Познати личности кои учеле во ова училиште[уреди | уреди извор]

Галерија[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]