ОУ „Кирил и Методиј“ - Стајковци

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
„„Кирил и Методиј““

Место
Општина: Гази Баба
Нас. место: Стајковци
Основни информации
Контактни информации

„Кирил и Методиј“основно училиште во Стајковци, општина Гази Баба.

Учество на натпревари[уреди | уреди извор]

Освоени награди[уреди | уреди извор]

Познати личности кои учеле во ова училиште[уреди | уреди извор]

Познати личности кои предавале во ова училиште[уреди | уреди извор]