Моника Iozzi

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Моника Iozzi
Monica Iozzi
Monica Iozzi.jpg

Моника Iozzi (порт. Monica Iozzi, р. 2 ноември 1981 во Ribeirão Preto) е бразилска глумица.[1][2][3]

References[уреди | уреди извор]

  1. Museu da TV(португалски)
  2. Um pingue-pongue bem humorado com Monica Iozzi(португалски)
  3. Atriz eleita a oitava integrante do "CQC" se inscreveu de última hora(португалски)

Надворешни врски[уреди | уреди извор]