Модул:Location map/data/Чешка

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Документацијата за овој модул можете да ја создадете на Модул:Location map/data/Чешка/док

return {
	name = 'Чешка',
	top = 51.3,
	bottom = 48.3,
	left = 11.8,
	right = 19.2,
	image = 'Czech Republic adm location map.svg',
	image1 = 'Relief Map of Czech Republic.png'
}