Моглица (Горица)

Од Википедија — слободната енциклопедија

Моглица — село во Горица, Албанија.[1]

Наводи[уреди | уреди извор]

  1. „Информации за населеното место“. Архивирано од изворникот на 2014-09-11. Посетено на 2013-02-14.

Поврзано[уреди | уреди извор]