Лицен

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Лицен се однесува на:

  • Лицен, град во Саксонија-Анхалт, Германија
  • Лицен, општина во Бранденбург, Германија