Листа на соработници со државна безбедност

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Ова е листа на соработници со државна безбедност издадена од Комисија за верификација на фактите на Македонија[1].


Референци[уреди | уреди извор]