Лив и Мади

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Liv and Maddie.svg

Лив и Мади (англиски: Liv and Maddie) е американски ситуациска комедија создадена од Џон Бек и Рон Харт и произведен од „It's a Laugh Productions“ за Дизни Канал.

Надворешни врски[уреди | уреди извор]

Wikiquote-logo.svg
Викицитат има збирка цитати поврзани со: