Корисник:Zemant

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Если хочешь узнать обо мне больше, напиши Zemant в поисковике.

Словени! Ние сме обединени! Ние се стремим за единство! Панславизм победи!

ruРусскийродной язык этого участника.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.