Корисник:Zemant

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Если хочешь узнать обо мне больше, напиши Zemant в поисковике.

Словени! Ние сме обединени! Ние се стремим за единство! Панславизм победи!

Macedonian lion, 1620, stylized.svgОвој корисник е Македонец.
Македонско етничко знамеОвој корисник е
чистокрвен Македонец.
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Rosso e Nero (Strisce).pngОвој корисник е навивач на
Вардар.
Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.
31 Овој Википедијанец има 31 години, 2 месеци и 22 дена
на 3 јули, 2022.
Noia 64 apps karm.svg Овој корисник е активен на Википедија веќе
 11 години, 7 месеци и 23 дена.
ruРусскийродной язык этого участника.
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
tr-1 Bu kullanıcı düşük seviyede Türkçe anlıyor.
fr-1 Cette personne maîtrise le français à un niveau élémentaire.