Корисник:Zaebangad

Од Википедија — слободната енциклопедија
Википедија:Вавилон
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте ја Предлошка:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
non-1 Þessi njótr hefr at orðfimi í dǫnsku tungunum.
Овој корисник слуша хеви метал.
Овој корисник свири бас гитара.

Добредојдовте на мојата корисничка страница[уреди | уреди извор]

Неколку информации