Корисник:United~mkwiki

  Од Википедија — слободната енциклопедија
  Википедија:Вавилон
  mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
  en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
  sr-4Овај корисник течно говори српски језик.
  hr-4 Ovaj suradnik hrvatski razumije kao da mu je materinski jezik.
  Википедија:Вавилон
  Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
  Пребарај кориснички јазици
  За мене
  Flag of North Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
  Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.
  32 Овој Википедијанец има 32 години, 8 месеци и 11 дена
  на 2 април, 2023.
  MAN UTDОвој корисник е фан на Манчестер Јунајтед