Корисник:Tufche

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Wikipedia:Babel
sqKy përdorues është një folës amtar i Shqipes.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
mk-3Корисникот напредно зборува македонски.
Tung Shiko profilin tim të plotë këtu
Hi View my complete profile here