Корисник:Trevinci

  Од Википедија — слободната енциклопедија

  On user Trevinci see:

  it.wikipedia Wiki Italian
  en.wikipedia Wiki English
  es.wikipedia Wiki Espanòl
  fr.wikipedia Wiki Français
  Wikimedia Commons
  Meta-Wiki

  To email me (in italian or english, thanks)
  Trevinci (разговор) 10:06, 4 август 2009 (UTC)

  it Questo utente è di madrelingua italiana.
  mk-0 Корисникот воопшто не разбира македонски.
  en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
  Википедија:Вавилон
  Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
  Пребарај кориснички јазици
  fr-1 Cette personne maîtrise le français à un niveau élémentaire.