Прејди на содржината

Корисник:Tocoolforyou mkd

Од Википедија — слободната енциклопедија

[//mk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA:Tocoolforyou_mkd&action=edit

Википедија:Вавилон
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте ја Предлошка:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
[[Корисник:{{{1}}}|{{{1}}}]] ([[Разговор со корисник:{{{1}}}|разговор]] [[Special:Contributions/{{{1}}}|придонеси]])

Овој корисник е борец за обединета Македонија
Овој корисник сонува да ја види Македонија обединета!
Корисникот се залага за враќање на старото знаме.
Немој ти мене ФИРОМ! Корисникот се залага за употреба на уставното име на
Република Македонија.
Овој корисник свири на гитара.
Овој корисник слуша хеви метал.
Овој корисник живее во Македонија.