Корисник:Tamzin

  Од Википедија — слободната енциклопедија
  Кориснички информации за јазици
  mk-0 Овој корисник не разбира македонски (или разбира со значајни потешкотии).
  en-N This user has a native understanding of English.
  fr-3 Cet utilisateur dispose de connaissances avancées en français.
  Корисници по јазик

  #REDIRECTen:User:Tamzin
  This page is a soft redirect.
  #REDIRECTwikidata:User:Tamzin
  This page is a soft redirect.