Корисник:Talevovskia

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
...
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Female.svg Овој корисник е од женскиот пол.
Skull and Crossbones.svg
Овој корисник е смртник.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
SP Овој корисник ги обожава South Park!.
Gesture raised fist with index and pinky lifted.jpg
Овој корисник слуша хеви метал.
GOTОвој корисник гледа Game of Thrones.