Корисник:Rumen.nachev

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
Flag of Europe.svg
Овој корисник е жител на Европската Унија.
Europass.svg
Poisson mort.jpgОвој корисник е против убивање животни.
Sterling.png Овој корисник сака мачки.
Linux Овој корисник придонесува користејќи Линукс.
Google Овој корисник користи Google како негов основен пребарувач.
PLCОвој корисник ги слуша Placebo.