Корисник:RistoBombata

  Од Википедија — слободната енциклопедија

  Ништо посебно

  Кориснички кутии
  mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
  TE Зборим на тетоски дијалект.
  Coat of arms of Tetovo Municipality.png Овој корисник е Тетовчанец.


  ЅЃ Овој корисник има целосно познавање на кирилицата.
  Macedonia (region) borders - mk.png Овој корисник сонува да ја види Македонија обединета!
  Немој ти мене ФИРОМ! Корисникот се залага за употреба на уставното име на
  Република Македонија.
  Flag of the Turkish Republic of Northern Cyprus.svg Овој корисникот ја подржува независноста на Турска Република Северен Кипар.
  - Flower 02 -.jpg
  Овој корисник е социјал-демократ.


  Негрчка цивилизација.jpg Овој корисник не верува во грчка цивилизација и култура
  Ichthus.svg Овој корисник е христијанин.
  Википедија:Вавилон
  Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
  Пребарај кориснички јазици
  en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.


  Linux Овој корисник придонесува користејќи Линукс.
  Firefox Овој корисник придонесува користејќи Mozilla Firefox 3.0
  Google Овој корисник користи Google како негов основен пребарувач.
  Pioneer plaque line-drawing of a human male.svgОвој корисник е човек.
  Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.


  teen Овој корисник е тинејџер.
  Flag of North Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.


  Македонско етничко знамеОвој корисник е
  чистокрвен Македонец.


  28 Овој Википедијанец има 28 години, 1 месеци и 10 дена
  на 22 март, 2023.
  No smoking sign.svg
  Корисникот ја поддржува забраната за пушење.