Корисник:Redrose64

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Кориснички информации за јазици
en-N This user has a native understanding of English.
mk-0 Овој корисник не разбира македонски (или разбира со значајни потешкотии).
Корисници по јазик

I am normally on English Wikipedia as Redrose64.