Корисник:Raso mk/за правење

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Податотека:Angry.gif STOP VANDALISM. Mjaft.jpg
        uuuu
                 (O O)
      +-------------oOO------(_)-----------------------+
      |         Здраво             | 
      |        Македонијо            |
      +-------------------------------oOO--------------+
                 |__|__|
                 || ||
                 ooO Ooo


 Рашо  (Раз)

Р ашоAero-stub img.svg


Корисник:Raso mk/RM
Википедија:Шаблони/Држави
Алатка за слики од Flickr
Полесната алатка за слики од Flickr
Nuvola apps background.pngКорисник:Raso mk
Корисник
Nuvola apps edu languages.pngРазговор со корисник:Raso mk
Муабет
Autoroute icone.svgКорисник:Raso mk/Routes
Roads
Nuvola apps kbackgammon.pngКорисник:Raso mk/Песок
песок

Грешка: мора да се назначи слика во првиот ред

Userboxes
Original Barnstar.pngКорисник:Raso mk/Награди
Награди
понеделник, мај 25, 2020 Корисник:Raso mk/Links/Time EDT

Предлошка:Usertalkpage

Предлошка:Wikibreak


Рашо|Let's Talk{{{1}}}
За методичност во работата Доделил
Raso mk