Корисник:PiRSquared17

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Hello, I am πr2 (tc) . My home wiki user page is on simple.wikipedia. I am somewhat active in the Small Wiki Monitoring Team. Please contact me on simple.wikipedia or on meta.

m:User:PiRSquared17