Корисник:Pacman mk

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
HTML-4 Овој корисник одлично го познава HTML кодот.
c-4 Овој корисник е одличен C-програмер.
.css Овој корисник може да пишува CSS скрипти.
C:\>_
Овој корисник користи DOS (кога Виндоус заебава).
NoCopyright.svg

Овој корисник го нервира
целата таа работа со лиценцитe.
Hammer and sickle.svg Овој корисник го подржува комунизмот.
LAG Arkane AF200 BSH.JPG
Овој корисник свири на гитара.
PULP Овој корисник не мисли дека Marsellus Wallace looks like a bitch.