Корисник:PETAR1

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Flag of North Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Flag of Europe.svg
Овој корисник е жител на Европската Унија.
Europass.svg