Корисник:Nist7

  Од Википедија — слободната енциклопедија
  Википедија:Кориснички кутии
  mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
  en-4 This user speaks English at a near-native level.
  sr-4Овај корисник течно говори српски језик.
  hr-4 Ovaj suradnik hrvatski razumije kao da mu je materinski jezik.


  Добредојдовте на мојата корисничка страна!!!