Корисник:Nikolavojnovski

  Од Википедија — слободната енциклопедија
  Википедија:Вавилон
  Википедија:Вавилон
  Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
  Пребарај кориснички јазици
  mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
  en-4 This user speaks English at a near-native level.
  sr-4Овај корисник течно говори српски језик.
  hr-3 Ovaj korisnik vrlo dobro govori hrvatski jezik.
  ' Овој корисник верува во Исус Христос.
  Firefox Овој корисник придонесува користејќи Mozilla Firefox.
  Linux Овој корисник придонесува користејќи Линукс.
  Goce Delcev.jpgОвој корисник го разбира светот како поле за културен натпревар меѓу народите.
  Pelister grb.png
  Овој корисник е Чкембар.
  Корисникот слуша хип хоп музика.
  Немој ти мене ФИРОМ! Корисникот се залага за употреба на уставното име на
  Република Македонија.
  Rok.jpg Корисникот слуша рок музика.
  Crystal kformula.png Корисникот е математичар.


  C Овој корисник може да програмира во C.
  Java Овој корисник може да програмира во Јава.


  Немој ти мене ФИРОМ! Корисникот не верува дека Универзумот настанал во Бугарија.
  No smoking sign.svg
  Овој корисник е непушач!

  Добредојдовте на мојата корисничка страница[уреди | уреди извор]

  Мои напишани статии:[уреди | уреди извор]