Корисник:Nesakamdaznam

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Nesakamdaznam
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.