Корисник:MrBones

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Кориснички кутии
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
sr-3Овај корисник врло добро говори српски језик.
33 Овој Википедијанец има 33 години, 1 месеци и 17 дена
на 17 октомври, 2021.

Мои придонеси:

Спорт:

Хемија:

Биологија:

Митологија:

Шаблони

Категории

  • голем број на категории

Страни никулци

Легенда

Symbol neutral vote.svg Статијата е во фаза на изработка.
Yes check.svg Статијата е готова, нема правописни грешки, рецензирана е и др.